Kombi Seçimi

Anadolu Yakası Auer Teknik Servisi 0216 639 14 24

Auer Kombi Teknik ServisiAuer markalı kombinizi yetkili bir Anadolu Yakası Auer bayisinden almanız satış öncesi ve sonrasında size kolaylık sağlamaktadır. garanti süresi en uzun olan ve tse belgeli bir cihaz seçmeniz sizin için önemlidir.

Auer markalı bir kombi seçmeniz, satış sonrasında servis sorunu çekmeniz içi biz Anadolu Yakası Auer servisi faliyetteyiz. Kullanılacak olan ev yada işyerinin metrekaresine uygun güçte kombi tercih etmelisiniz. kombi alırken marka kadar modelinde önemli olduğu unutmamalısınız. Yeni bir kombi cihazı alacağınız zaman ısıtılacak olan evin metrekaresine uygun bir Anadolu Yakası Auer cihaz seçilmelidir. Hangi cihazın size uygun olduğunu araştırabilir ve isinde uzman kişilerden bilgi almanız menfaatinize olacaktır bu durumda bizde Anadolu Yakası Auer servisi teknisyenlermize başvurabilirsiniz.

Auer Kombi Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bununla birlikte piyasada satışa sunulan onlarca cihaz arasından seçim yapmak oldukça güç olduğu gibi, öncelikle sizin cihazdan beklentileriniz nelerdir onu göz önünde bulundurmalısınız, bunları düşünerek karar vermeniz daha uygun olacaktır.

Ayni zamanda çevrenizde ki Auer kombi kullanan kişilerden de bu konu ile ilgili bilgi ve memnuniyetini öğrenebilir ve daha doğru bir seçim yapabilirsiniz. Ayı şekilde vinize kalorifer tesisatı yaptırırken titiz davranmalısınız. Genel olarak evinizin m2 si göz önüne bulundurmalısınız, hangi odalara ne ölçüde radyatör konulmalı ve evin biçimine en uygun tesisat biçimi ve yıllarca sorun yaratmayacak şekilde nasıl yapılmalıdır.

Bunlar önceden düşünmelisiniz. Auer kombi tesisatında bakir boruyu tercih etmenizi öneririz fakat pek cok firma yapmamaktadır. İnce detaya girersek; Evin m2 si binanın dış cephe yalıtımı, zemin üst kat veya ara katta olup olmadığınız, duvarlarınızın kalınlığı, binanın kaç cephesinin açık olduğu, kuzey veya güney cepheye bakan bölgeler, Anadolu Yakası Auer cihazın ısınmada sorun yaratmayacağı bulunacağı konum, v.b gibi durumlar ileriki yıllarda tadilat gerektirmeden ve rahatça ısınma sunacaktır.

Evlerinde kombi kullanan onlarca insan ileriki zamanda bu durumlar göz önüne alınmadığı için “ısınamıyorum”, ya da “su odadaki peteğimi değiştirmek istiyorum” cihazın yerini keşke “başka bir yere yaptırsaydım” gibi konular üzerinde kafalarında soru işaretleri kalkacaktır.

Anadolu Yakası Auer servisi ve Anadolu Yakası Auer kombi servisi olarak siz Anadolu Yakası Auer markalı bir kombi konusunda bizden destek alabilirsiniz..